Šioje naujoje skiltyje kviečiame kiekvieną teisininką, tiek užsiregistravusį, tiek ir neužsiregistravusį LAWTHIS platformoje, dalintis savo nuomone, patirtimi, komentarais ar įžvalgomis dėl aktualių visuomenei teisinių klausimų ar problemų... "> LAWTHIS - konsultacijos ir teisinės paslaugos internetu

LAWTHIS BLOG'as

Naudingi teisiniai patarimai

LAWTHIS Blog’as teisininkams


2018-11-27


LAWTHIS Teisininkai

Šiandien norime Jums pristatyti naują skiltį LAWTHIS platformoje – "LAWTHIS Blog’as".

Šioje naujoje skiltyje kviečiame kiekvieną teisininką, tiek užsiregistravusį, tiek ir neužsiregistravusį LAWTHIS platformoje, dalintis savo nuomone, patirtimi, komentarais ar įžvalgomis dėl aktualių visuomenei teisinių klausimų ar problemų. Be įprastų teisinių tekstų, labai skatiname teisininkus pasidalinti mintimis ir apie pačią teisinę rinką, jos pokyčiais, darbą kontoroje, įmonėje ar individualiai bei kasdienėmis problemomis, su kuriomis susiduriama.

Pagrindinis šio „Blog’o“ tikslas – suteikti galimybę kiekvienam teisininkui, nepriklausomai nuo jo patirties, būti išgirstam didelės LAWTHIS auditorijos. Kiekvienas atrinktas straipsnis bus publikuojamas ne tik LAWTHIS puslapyje, tačiau ir socialinėse medijose – Facebook ir LinkedIn.

Visus teisininkus kviečiame siųsti savo straipsnius el. paštu admin@lawthis.com. Straipsnis turėtų turėti ne daugiau kaip 400 žodžių (maks. 1 psl.), parašytas lengvai skaitoma ir kiekvienam suprantama kalba.

📍 Skleiskime žinią apie save, teisę ir teisininko kelią!

https://www.lawthis.com/