DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

LAWTHIS yra teisinių paslaugų tarpininkavimo platforma, kurioje klientai gali paprasčiau ir greičiau gauti reikiamą teisinę paslaugą. Kiekvienas klientas turi galimybę pateikti užklausą ir sulaukti net kelių teisininkų pasiūlymų, išsirenkant sau priimtiniausią.

LAWTHIS platformoje yra teikiamos tarpininkavimo paslaugos, padedant klientui gauti norimą teisinę paslaugą. Klientas gali pasirinkti iš sutarčių, mokesčių, ginčų, intelektinės nuosavybės, e-komercijos ir kitų teisės sričių. Teisininkas išsirenkamas pagal jo klientui pateikto pasiūlymo kainos bei užklausos įvykdymo laiko kriterijus.

Platformoje užsiregistravęs klientas gali užsisakyti norimą teisinę paslaugą pateikdamas užklausą teisininkams. Užklausa teikiama nurodant orientacinę kainą ir terminą, per kurį paslauga turėtų būti sutarta. Pateikus užklausą, ji tampa matoma visiems teisininkams, kurie yra pasirinkę nurodytą teisės sritį. Tuomet teisininkas gali sutikti su kliento pateikta užklausa arba pateikti savo pasiūlymą, jei mano, kad paslauga turėtų būti suteikta už skirtingą kainą arba kitu laiku. Klientas gali rinktis tarp kelių teisininkų pateiktų pasiūlymų. Pasirinkus teisininką, laikoma, kad paslauga yra užsakyta.

LAWTHIS administracija patikrina, ar kiekvienas iš platformos teisininkų turi teisės magistro išsilavinimą ir kompetenciją pasirinktose teisės srityse. Platforma taip pat kaupia statistinius duomenis apie teisininko teiktas paslaugas: įvykdytų užklausų kiekį ir įvykdymo greitį.

Teisininkai nėra reitinguojami, tačiau galima matyti jų atliktų darbų kiekį, įvykdymo greitį bei darbo patirtį.

Klientui suformavus užklausą, ji tampa matoma visiems teisininkams, dirbantiems su atitinkama sritimi. Jei teisininkas ir klientas sutinka, kad paslaugas būtų atliekama už kliento pasiūlytą ar jų abiejų sutartą sumą, tuomet laikoma, kad teisininkas yra pasirinktas užklausos įvykdymui.

Po paslaugos suteikimo klientas turi teisę pasirinkti, kad teisininkas patikslintų įvykdytą užklausą. Tokiu būdu teisininkui suteikiamos 72 val. pataisyti atliktą darbą. Klientui ir teisininkui nepavykus išspręsti ginčo, klientui yra grąžinami už užklausos įvykdymą pervesti pinigai. Atsiradus ginčui taip pat galima kreiptis į LAWTHIS administraciją el. paštu admin@lawthis.com.

Platforma įsipareigoja, kad kiekvienas prie LAWTHIS prisijungiantis teisininkas turėtų aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą. Teisinio darbo patirtis nėra esminis faktorius teisininkų atrankoje, tačiau teisininkams su didesne patirtimi yra lengviau gauti užsakymus.

Atsiskaitymai už suteiktas paslaugas bus vykdomi per Paysera mokėjimų sistemą, naudojant kliento elektroninę bankininkystę ar kitokią virtualią sąskaitą.

Klientui išsirinkus norimą teisininką, jis turi atlikti priimtame pasiūlyme sutartą sumą į LAWTHIS mokėjimo sąskaitą. Nuo to momento yra laikoma, kad buvo užsakyta paslauga. Tuo tarpu teisininkas kliento apmokėjimą gaus tik tuomet, kai paslauga bus atlikta.

Teisininkas po paslaugos suteikimo savo paskyroje matys, kad jam buvo pervesta pinigų suma. Teisininkas savo paskyroje gali pasirinkti pinigų išmokėjimo funkciją ir nuo šio veiksmo atlikimo LAWTHIS į jo nurodytą sąskaitą perves uždirbtą pinigų sumą.

Kiekvieną kartą užsakius naują paslaugą LAWTHIS sistemoje yra sudaroma teisinių paslaugų teikimo sutartis tarp kliento ir teisininko, siekiant užtikrinti sandorio autentiškumą. Tarp kliento ir LAWTHIS bei tarp teisininko ir LAWTHIS nėra sudaromi teisiniai paslaugų teikimo santykiai.