PASLAUGOS

Sužinokite daugiau apie siūlomas paslaugas

Kokios teisinės pagalbos jums reikia?

Ši sritis skirta tiems, kuriems reikia jų norus ir lūkesčius atspindinčios sutarties dėl buto, namo ar kito nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo ar nuomos.

Buto pirkimo-pardavimo ar nuomos sutartis - Skirta tiems, kurie nori jaustis saugūs pirkdami-parduodami, nuomodami ar besinuomodami butą.

Namo pirkimo-pardavimo ar nuomos sutartis - Reikalinga tiems, kurie nori pirkti-parduoti, išnuomoti ar nuomoti gyvenamąjį namą.

Konsultacija

Skiltis tiems, kurie nori nusipirkti/parduoti ar nuomoti kilnojamusoius daiktus.

Kilnojamojo daikto pirkimas-pardavimas - Sutartis tiems, kurie nori būti saugūs tiek pirkdami, tiek parduodami įvairius daiktus.

Kilnojamojo daikto nuoma - Sutartis skirta asmenims, kurie nori nuomoti savo ar išsinuomoti kito asmens daiktus.

Konsultacija

Sritis klientams, kurie nori įsigyti ar parduoti savo automobilį (ar kitokią transporto priemonę), taip pat ir tiems, kurie rengiasi jį nuomoti ar išsinuomoti.

Pirkimo – pardavimo sutartis - Jei siekiate saugumo jausmo parduodant ar perkant automobilį, tuomet jums reikia atitinkamos pirkimo-pardavimo sutarties.

Nuomos sutartis - Sutartis skirta tiems, kurie nori laikinai perduoti savo ar išsinuomoti kito asmens transporto priemonę.

Konsultacija

Tiems, kurie rengiasi darbinti žmones ar įsidarbinti patys

Darbo sutartis - Jei norite įtvirtinti sutartas darbo sąlygas ir jaustis saugiai tiek priimdami darbuotoją, tiek įsidarbindami patys, jums yra reikalinga ši sutartis.

Nekonkuravimo sutartis - Siekdami apsisaugoti, kad jūsų buvęs darbuotojas nenaudos profesinių paslapčių konkurencijai prieš jus, jūs turite sudaryti nekonkuravimo susitarimą.

Konfidencialumo sutartis - Siekdami, kad buvęs darbuotojas nenaudos įgytų žinių ir patirties jūsų nenaudai ar neperleis jų kitiems darbdaviams, jūs turėtumėte sudaryti konfidencialumo sutartį.

Konsultacija

Sritis skirta tiems, kurie rengiasi įsteigti savo įmonę, tačiau nežino nuo ko ir kaip pradėti.

Įmonės steigimo sutartis - Su teisininko pagalba saugiai įsteigsite savo įmonę pagal jums tinkamiausias sąlygas ir kriterijus.

Akcininkų sutartis - Šios sutarties tikslai yra kiekvieno akcininko siekis atgauti atliktų investicijų grąžą įvairiomis formomis, užtikrinti investicijų grąžą bei akcininkų siekis bendradarbiauti užtikrinant kuo efektyvesnį įmonės valdymą. Patartina, kad akcininkų sutartis būtų sudaroma įmonės steigimo metu.

Konsultacija

Skirta kūrėjams ir autoriams, kurie nori apsaugoti savo produktą ar autorinį kūrinį nuo padirbimo, plagiato ar nusavinimo.

Autorinės sutartys - Tiems, kurie nori, kad jų kūrinys būtų apsaugotas autorių teisių ir būtų pripažintas būtent jo autoriams.

Konsultacija

Sritis skirta paslaugų teikėjams (fotografams, renginių vedėjams, renginių organizatoriams, muzikantams), kurie nori jaustis saugūs dėl atsiskaitymo sąlygų, taip pat ir gavėjams, kurie nori atitinkamos kokybės.

Paslaugų teikimo sutartis - Sutartis, kurioje yra sutariamos sąlygos ir aplinkybės dėl atitinkamų paslaugų teikimo kokybės. Sutartis sudaroma atsižvelgiant į tai ar jūs paslaugą gaunate ar teikiate.

Konsultacija

Sritis skirta asmenims užsiimantiems prekyba internetu, turintiems savo tinklapius ir kuriems reikia įvairių teisinių paslaugų, susijusių su šia veikla

Privatumo politika - Vienas iš būtinų elementų, turint e-komercijos verslą. Svarbus dokumentas, padėsiantis subalansuoti jūsų ir jūsų kliento interesus bei jo asmens duomenis.

Taisyklės ir sąlygos - Vienas iš būtinų elementų, turint e-komercijos verslą. Svarbus dokumentas, padėsiantis apsibrėžti jūsų bei jūsų kliento teises ir pareigas, teisine kalba apibūdinti jūsų verslo veikimo principus.

Konsultacija

Ši skiltis skirta išspręsti įmonės ar gyventojo mokesčių mokėjimo ar grąžinimo klausimus, kurie gali kilti vykdant įvairias veiklas.

Mokesčių mokėjimas – Teisininko konsultacija gali padėti išvengti mokestinių rizikų, tinkamai sumokėti pelno ar PVM mokesčius, padėti sukurti tinkamą įmonės mokestinę struktūrą.

Konsultacija

Ši sritis apimta tas situacijas, kuomet su teisininkų pagalba norime išspręsti kilusį ginčą ir apginti savo pažeistas teises.

Civilinis procesas - Kai reikia spręsti nesutarimus su gyventojais ar įmonėmis dėl turto, sutarčių vykdymo, skolos ar padarytos žalos priteisimo.

Baudžiamasis procesas - Kai sužalojama žmogaus sveikata ar padaromi kiti nusikaltimai.

Administracinis procesas - Kai kyla įvairūs ginčai prieš valstybės ar savivaldybės institucijas.

Konsultacija

Šioje skiltyje aptariami atvejai, kuomet užsienio piliečiams yra reikalinga teisinė pagalba gaunant leidimus gyventi ar trumpam apsistoti Lietuvoje.

Leidimų gyventi gavimas - Reikalinga užsieniečiams, norintiems laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje.

Leidimai dirbti

Vizos - Užsienietis, turintis nacionalinę vizą, gali atvykti į Lietuvą ir vizoje nurodytą laiką būti joje.

Konsultacija

Konsultacija